This text is replaced by the Flash movie.
Kontakt
Sprzedaż i rezerwacja biletów
Sprawy związane ze sprzedażą i rezerwacją biletów
Nazwa biura Adres Tel./Fax. Email
Agat Kraśnik 23-200 Kraśnik
ul. Lubelska 31
+48 (81) 825 06 96 krasnik@agat.eu
Agat Lublin 20-082 Lublin
ul. Świętoduska 20/2
+48 (81) 532 07 90
+48 (81) 532 86 97
lublin@agat.eu
Agat Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg
ul. Mickiewicza 11a/1
+48 (15) 823 59 20 tarnobrzeg@agat.eu
Agat Lubartów 21-100 Lubartów
ul. Rynek 1/12
+48 (81) 854 61 97 lubartow@agat.eu
Agat Puławy 24-100 Puławy
ul. Lubelska 2C/4
+48 (81) 886 12 56 pulawy@agat.eu
Agat Ostrowiec 27-400 Ostrowiec Św.
ul. 3-go Maja 13
+48 (41) 265 39 78 ostrowiec@agat.eu
Agat Katowice 40-031 Katowice
ul. Henryka Sienkiewicza 5/2
tel./fax 32 229 83 22 katowice@agat.eu

Telefon awaryjny
Tylko w wyjatkowych przypadkach.
Nazwa Opis Tel.
Telefon Awaryjny 607 067 291
Telefon Awaryjny 607 067 292
Telefon Awaryjny 607 067 293

Marketing, wynajem i współpraca
Współpraca agencyjna, wynajem autokarów
Nazwisko Imię Telefon Email Gadu-Gadu
Kuśmierzak Artur +48 (81) 884 01 34 artur.k@agat.eu
Dorosz Grzegorz +48 (81) 884 01 44 grzegorz@agat.eu
Piekoś Małgorzata +48 (81) 884 01 37 malgorzata@agat.eu

Obsługa linii autokarowych
Sprawy związane z liniami autokarowymi
Nazwa lini Telefon Email Gadu-Gadu
Linia do Austrii +48 (81) 884 01 42 joanna@agat.eu
Linia do Danii +48 (81) 884 01 45 agnieszka.b@agat.eu
Linia do Grecji +48 (81) 884 01 32 renata@agat.eu
Linia do Niemiec +48 (81) 884 01 45 agnieszka.b@agat.eu
Linia do Szwajcarii +48 (81) 884 01 42 joanna@agat.eu
Linia do Włoch +48 (81) 884 01 42 joanna@agat.eu
Linia do Wielkiej Brytanii +48 (81) 884 01 42 joanna@agat.eu

Dział finansowo - księgowy
faktury, płatności, rozliczenia, itp.
Nazwisko Imię Telefon Email
Pikula Anna +48 (81) 884 01 33 anna@agat.eu
Jakubowska Iwona +48 (81) 884 01 35 iwona@agat.eu
Formularz kontaktowy
napisz do nas
Imię i nazwisko:


Adres email: *


Wyślij do:


Temat wiadomości: *


Treść wiadomości: *


 * Pola wymagane
UWAGI:
Prosimy o zgłaszanie wszystkich uwag dotyczących obsługi autokaru, realizacji połączeń, reklamacji za pomocą powyższego formularza lub na adres email:
uwagi@agat.eu


Kontakt
Tu jesteśmy:

"AGAT" B.U.H.
23-200 Kraśnik
ul. Lubelska 31

NIP:
715-132-92-85

Konto bankowe:
PEKAO S.A. o/KRAŚNIK
30 1240 2395 1111 0010 1005 7554

Email:
Centralna rezerwacja:

Kraśnik
tel. +48 (81) 884 41 09
tel. +48 (81) 884 48 55
kom. +48 605 160 390
pon. - pt.: 8:00 - 19:30
sobota: 9:00 - 16:00
niedziela: 10:00 - 16:00

Lublin
tel. +48 (81) 532 07 90
pon. - pt.: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Katowice
tel. +48 (32) 229 83 22
pon. - pt.: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Ostrowiec Św.
tel. +48 (41) 265 39 78
pon. - pt.: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Tarnobrzeg
tel. +48 (15) 823 59 20
pon. - pt.: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Puławy
tel. +48 (81) 886 12 56
pon. - pt.: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Lubartów
tel. +48 (81) 854 61 97
pon. - pt.: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Telefony awaryjne:
Czynne w godzinach
zamknięcia biur !
tel. 607 067 291
tel. 607 067 292
tel. 607 067 293




Bilety ON-LINE
w systemie EUROTICKET
Proszę wybrać połączenie







Logowanie do biletu



Biuro Podróży AGAT

This text is replaced by the Flash movie.


Biuro Podróży AGAT
Biuro Podróży AGAT Biuro Podróży AGAT
This text is replaced by the Flash movie.