"

Certyfikaty agat

Numer konta bankowego:
Bank PEKAO S.A..
30 1240 2395 1111 0010 1005 7554
Ue
Infolinia
pon.– pt. 08:00 - 16:00

+48 (81) 884 41 09
+48 605 160 390

Lider Polskiej Turystyki 2009r.

LIDERZY POLSKIEJ TURYSTYKI – program promocyjny dla najlepszych

Przygotowywany co roku przez Agencję Promocji Turystyki – wydawcę magazynu branżowego „Rynek Podróży” – prestiżowy katalog promocyjny „LIDERZY POLSKIEJ TURYSTYKI”, jest swoistym przewodnikiem po najlepszej części polskiego biznesu turystycznego.
Wydawnictwo „LIDERZY POLSKIEJ TURYSTYKI” ma charakter elitarny, zawiera prezentacje firm i organizacji starannie wybranych przez redakcję spośród kilku tysięcy działających na rynku. Nie jest to wybór przypadkowy – co oznacza, że mogą się w nim znaleźć tylko nieliczni – firmy wyróżniające się na rynku w obszarach swej aktywności i specjalizacji, odnoszące sukcesy, tworzące ciekawe oferty, cieszące się dobrą opinią klientów i firm współpracujących, dynamiczne, innowacyjne, zainteresowane współpracą z nowymi partnerami, laureaci konkursów branżowych i konsumenckich, zwycięzcy rankingów opracowywanych przez redakcję „Rynku Podróży”, miasta i regiony Polski najbardziej popularne wśród turystów. Głównym naszym celem jest bowiem promowanie NAJLEPSZYCH w biznesie turystycznym i prezentowanie ich ofert.
Elementem Programu Promocyjnego LIDERZY POLSKIEJ TURYSTYKI jest CERTYFIKAT „LIDER POLSKIEJ TURYSTYKI” – przyznawany na dany rok przez pismo branżowe „Rynek Podróży” firmom i organizacjom w odpowiednich dla nich kategoriach – to rekomendacja do współpracy i korzystania z usług NAJLEPSZYCH w biznesie turystycznym.
Redakcja Rynku Podróży
 
Lider Polskiej Turystyki 2006r.
Niezmiernie nam miło poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem LIDER POLSKIEJ TURYSTYKI 2006r. w kategorii PRZEWOŹNICY AUTOKAROWI. Certyfikat przyznany został przez czasopismo branżowe Rynek Podróży w uznaniu wysokiej jakości świadczonych usług jak również stabilnej pozycji na rynku.
 
Trening bezpiecznej i ekonomicznej jazdy 2006r.
W 2006r. nasi kierowcy zostali przeszkoleni w zakresie ekonomicznej i bezpiecznej jazdy za co zastali wyróżnieni specjalnymi Certyfikatami.
 
Członek Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych 2004r.
Od 2004r. jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przewoźników Autokarowych do, którego należą najlepsi Polscy przewoźnicy autokarowi.
 
Regionalna Izba Turystyki 1998r.
Od 1998r. jesteśmy członkiem Regionalnej Izby Turystyki w Lublinie